O mnie

Kto tworzy Euforia Weddings?

 

Dorota Maunder-Cockram – DMC

Jestem optymistką tryskającą energią, zawsze mam jej w nadmiarze. Jestem wysportowaną podróżniczką, organizatorką, uwielbiam biegać i chodzić na grupowe zajęcia crossfitu.
 
Podróże pozwalają mi na zobaczenie nowych miejsc, odkrywanie kultur, budowanie relacji, w taki sposób cieszę się życiem. Mieszkam w kilku krajach jednocześnie, mówię biegle w trzech językach, często się przemieszczam, łączę z tym pasję do wypraw po świecie z mężem i przyjaciółmi. 
 
Sport za to jest moim ulubionym sposobem na spędzanie wolnych chwil na codzień, pozwala ciału i umysłowi być w dobrej kondycji. Moja rodzina i przyjaciele to ogromna część mnie. Jestem żoną Robina, uwielbiam spędzać z nim czas, jak i z innymi członkami rodziny i naszymi wspaniałymi przyjaciółmi. 
Poświęcam dużo czasu na utrzymywanie kontaktów z bliższymi i dalszymi znajomymi, którzy pochodzą z niemal 25 krajów na całym świecie, co jest ważnym aspektem mojego życia.
 

Uwielbiam zjednywać sobie ludzi. Jestem niesamowicie elastyczna. Wiem, jak dostosować się do sytuacji. Zawsze znajdę rozwiązanie.

Zawodowo jestem inżynierem transportu, planuje sieci transportowe & projektuje powierzchnie magazynowe.
 
Z pasji do organizowania i planowania, zaczęłam biznes wedding plannerski. Po tym, jak zorganizowałam od A do Z swoje wesele, zaczęłam to robić także dla innych, dzieląc się doświadczeniem, organizując wszelkie aranżacje, podejmując się wyzwań.
 
Jestem Certyfikowanym Wedding Plannerem, wciąż się dokształcam. Branża ślubna jest niesamowicie dynamiczna, a ja uwielbiam się uczyć.

Sprawdź mój certyfikat

Poznajmy się

Napiszcie do mnie.

Będzie mi bardzo miło Was poznać i rozpocząć wspólną przygodę ślubną. Odpowiem najszybciej, jak to możliwe.

T: +31 629 358 008
T: +48 731 406 769
 

Spotkajmy się w mediach społecznościowych!

2023 © Euforia Weddings wszelkie prawa zastrzeżone